БЕБЕШКА ПРЕКРИВКА ,,MIRACLE'' 110x150
  • БЕБЕШКА ПРЕКРИВКА ,,MIRACLE'' 110x150

БЕБЕШКА ПРЕКРИВКА ,,MIRACLE'' 110x150

1.830 ден.
Шифра на производ: 030483
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Ќебе за бебешко креветче извезено со пом пом, димензии 110х150см.
Направено со измиена микрофибер ткаенина 85gr/m2 и полиестерско полнење со тежина од 150gr/m2. Достапен во 2 нијанси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

nef-nef.mk © 2022. UKION SHOPS
БЕБЕШКА ПРЕКРИВКА ,,MIRACLE'' 110x150 Ќебе за бебешко креветче извезено со пом пом, димензии 110х150см. Направено со измиена микрофибер ткаенина 85gr/m2 и полиестерско полнење со тежина од 150gr/m2. Достапен во 2 нијанси. .. Category: Product #: 030483 Regular price: 1.830 ден. 1.830 Available from: nef-nef.mk